فروش زرشک
پنج شنبه , ۲۹ مهر۱۴۰۰
خانه / درباره ما

درباره ما

بازرگانی آتما، مجموعه ای فعال در زمینه تولید ( آماده سازی)، خرید و فروش زرشک و کنسانتره زرشک است. تمام همت و تلاش ما بر این است که از شیوه سنتی عرضه زرشک فاصله بگیریم تا بتوانیم قیمت تمام شده آنها را در پایین ترین حد ممکن نگه داریم. بازرگانی آتما در  ایران با برند تجاری آبرام در بازار مواد غذایی فعالیت دارد.

آتما مفتخر است که زرشک و کنسانتره زرشک را به دو صورت فله و بسته بندی شده مطابق با نیاز مصرف کنندگان و صادرکنندگان عزیز فراهم آورد. مجموعه آتما، شما تجار، صادرکنندگان، رستوران داران و مغازه داران  عزیز را به همکاری با این شرکت دعوت می نماید. کافیست بهلیست قیمت زرشک آبرامدر همین وب سایت مراجعه کنید و یا در کانال اینستاگرام زرشک آبراموتلگرام زرشک آبرامعضو شوید، تا قیمت به روز شده تمام محصولات را داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر درباره ما و همین طور لیست دقیق قیمت با زرشک ابرام تماس بگیرید.

 

خدمات ما

خرید

خریداری محصولات تولیدکنندگان با هدف حذف واسطه ها و کوتاه کردن چرخه فروش زرشک و کنسانتره زرشک بین تولیدکننده و مصرف کننده

فروش

عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع زرشک و کنسانتره زرشک با رنج کیفیتی و قیمتی مختلف متناسب با تامین نیاز تمام مصرف کنندگان ایرانی و خارجی

صادرات

زرشک محصولی با هویت کاملا ایرانی می باشد . این محصول هنوز آنگونه که باید و شاید جایگاه خود را در میان اقلام صادراتی باز نکرده است. بازرگانی آتما باعرضه زرشک و کنسانتره  با استانداردهای بالا، امیدوار است که گامی در جهت آسان سازی صادرات این محصول برای تجار گرامی را فراهم آورد.

 

 

کانال تلگرام